گیفت کارت اپل موزیک یکی از کارت های هدیه به شمار می رود که در آن یک کد اختصاصی وجود دارد، که با وارد کردن این کد در گوشی موبایل آیفون خود می توانید اعتبار مالی آیدی خود را به اندازه آن گیفت کارت اپل موزیک افزایش دهید. زمانی که اعتبار شما افزایش پیدا می کند، می توانید اپلیکیشن هایی را رایگان نیستند را خریداری نمایید و در گوشی موبایل خود نصب نمایید. میزان اعتباری که این گیفت کارت به اکانت شما اضافه می کند متفاوت می باشد و هر یک از آنها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد می باشد.

گیفت کارت اپل موزیک

استفاده از گیفت کارت اپل موزیک

استفاده کردن از گیفت کارت اپل موزیک در کشور ایران طی سالهای گذشته به شدت افزایش پیدا کرده و طرفداران خاص خود را دارد که علاقه زیادی به این کارت دارند و از آن استفاده می کنند. زمانی که شما کد این گیفت کارت ها را وارد گوشی موبایل خود کنید می توانید از مزیت های آن استفاده نمایید. زمانی که شما از گیفت کارت اپل موزیک استفاده کنید می توانید اعتبار خود را در سرویسی که نام آن اپل موزیک می باشد تا همان مقدار کارت افزایش دهید.

خرید گیفت کارت اپل موزیک

اگر شما پیش از این از این سرویس استفاده نکرده باشید با تهیه کردن گیفت کارت اپل موزیک می توانید از این سرویس استفاده کنید و از تمامی مزایای آن بهره مند شوید. زمانی که شما از این کارت استفاده کنید زمان عضویت شما افزایش پیدا می کند، همچنین باید بدانید برخی از آیتم ها و برنامه هایی که در گوشی شما وجود دارند و دارای جذابیت های زیادی می باشند با این گیفت کار به طور خودکار در گوشی شما دانلود می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید.

Home » خرید گیفت کارت » گیفت کارت اپل موزیک
Show sidebar

هیچ محصولی یافت نشد.